menu icon
Ventile & Fittings Praha Komponenty pro Fluidní systémy a Instrumentaci

O firmě

Tradice

Naše společnost Ventile & Fittings Praha spol. s r.o. byla založena v roce 1992. Zajišťujeme dodávky vysoce kvalitních komponent pro fluidní systémy a dále technickou podporu pro nejrůznější aplikace našich zákazníků na území České republiky, Polska a Slovenska. Nabízíme produkty nacházející uplatnění prakticky ve všech průmyslových odvětvích. Spolehnout se na ně můžete všude tam, kde jsou kladeny požadavky na kvalitu a spolehlivost výrobku, vysokou těsnost, vysoké pracovní teploty a tlaky, ale i vysoké vakuum. Námi dodávané komponenty najdou uplatnění všude tam, kde netěsnost a nespolehlivost systému znamenají výrobní ztráty, ohrožení bezpečnosti a zdraví pracovníků, životního prostředí, ale především tam kde je zájem o dlouhodobý a ekonomický provoz.


Zákazníci

V současné době se staráme o více než tisícovku zákazníků z mnoha oborů od klasické a jaderné energetiky, rafinace ropy a petrochemii až po výrobu čistých plynů, polovodičů a biotechnologie. Zboží dodáváme obvykle během několika dnů z našeho skladu v sídle firmy v ČR.

Reference

 

Školení a další služby

Kromě dodávek zboží poskytujeme technické konzultace, školení o správné a bezpečné montáži šroubení, pronájem orbitálního svářecího automatu a další služby.

Školení

 

Pobočky

Společnost obhospodařuje teritoria: Česká republika, Slovenská republika, Polsko. V Polsku a na Slovensku máme obchodní zástupce.

Kontakt

 

Kvalita

Naší snahou je poskytovat našim zákazníkům trvale služby a zboží nejvyšší kvality za přijatelných podmínek, které jim umožní maximální konkurenceschopnost. Jsme podporováni firmami jako BMT- SUPERLOK, PRESSURE-TECH, PARKER – které patří k nejlepším společnostem v daném oboru - s dlouholetou tradicí a tato tradice nás zavazuje. Systém řízení jakosti v naší společnosti je v souladu s certifikátem ISO 9001. Výrobci mají systém jakosti certifikovaný dle ISO 9001, ISO 14001.

Více

Kontakt

Ventile & Fittings Praha
Družstevní 72, Líbeznice
Tel.: +420 283 980 896

Kontakt

 

Pobočky

Sponzorství

Již více než 10 let podporuje kulturní a sportovní instituce v regionu.

Více o sponzorství

 
Ventile